Restauracja Arti

Kilka słów o restauracji..

Nasza restauracja znajduje się w samym sercu Warszawy. Z radością obsługujemy naszych klientów od 2007 roku.

Restauracja Arti funkcjonuje od 2007 roku. Lokal cieszy się dużą popularnością wśród klientów. W środku restauracji można poczuć prawdziwie indyjski klimat. Uwagę przyciągają indyjskie stoły i krzesła wykonane w solidny i piękny sposób oraz płaskorzeźby, rzeźby i obrazy, a także indyjska spokojna muzyka.

Dań do spróbowania jest ogromna liczba, ale wynika to głównie z tego, że w hinduskiej kuchni jak w innych azjatyckich mamy do czynienia z iloczynem kartezjańskim typów mięs, sposobów przyrządzenia oraz użytych sosów oraz przypraw. Wyśmienite, gęste, aromatyczne i świetnie doprawione sosy, ostre, owszem, ale ze smakiem. Przepyszne mięso - świeże, nietłuste. Warzywa we wszelkich odsłonach i wyśmienity paneer (ser indyjski) oraz prawdziwy ryż bassmati, a także naany jakby przywiezione prosto z Indii. Godne polecenia są oczywiście również dania z pieca tandoor, podawane na gorących talerzach, które dodają wyraźnych bodźców dla ucha swym skwierczeniem. Na deser polecamy jogurt z mango oraz indyjskie lody - zupełnie inne niż te znane w Polsce. Jedzenie palce lizać - prawdziwie indyjskie.

O jakości lokalu może świadczyć to, że dość często można spotkać obcokrajowców z tamtej części świata. Mnogość gości o hinduskiej urodzie to najlepsza rekomendacja dla lokalu.